środa, 14 września 2016

Prolog

Gratulacje, Graczu!

             Wiadomość ta oznacza, że przeszedłeś pomyślnie kwalifikacje do wielkiej gry. Jesteś jedną z osób, które będą mogły sięgnąć po główną wygarną  dziesięć milionów dolarów! Zainteresowałeś nas swoją osobą, a także historią, dlatego postawiliśmy na Ciebie. Wyłoniliśmy Cię z pośród tysięcy innych. Nie zmarnuj tego, bo drugiej szansy nie będzie.
              RoyBoxCorporation stawia na osoby, które w czasie gry dadzą z siebie wszystko. Jako uczestnik wielokrotnie będziesz musiał przezwyciężyć strach, złamać granice ludzkiej wytrzymałości i pokonać swoje największe lęki i demony. Każdy z graczy będzie musiał uważnie przyglądać się konkurentom, aby tak rozpracować przeciwników, by dojść, jak najdalej. Z kim zawiążesz pakt, a kogo odsuniesz na bok? Miej oczy szeroko otwarte. Nigdy nie ignoruj innych. Każdy przybył tu po wielką kasę! I każdy będzie chciał ją dostać!
               Reguły gry są proste. Postępuj zgodnie z instrukcjami i wykonuj zadania, które zostaną przed Tobą postawione. Odmowa uczestnictwa, łamanie ustalonego regulaminu, a także przegranie w głównych konkurencjach, grozi eliminacją i odpadnięciem z wyścigu po główną wygraną. Dokładny regulamin zostanie zaprezentowany w dniu rozpoczęcia gry.
               W tym momencie masz możliwość ostatecznego rozważenia uczestnictwa w rozgrywce. Jeśli nadal pozostaniesz pewny siebie i zechcesz stanąć do rywalizacji z innymi, wsiądź do czarnej limuzyny, która pojawi się pod twoim domem punktualnie o szóstej, w dniu dwudziestego czwartego lipca. Spóźnienie się lub nie wstawienie się w samochodzie o umówionej porze, grozi pełnym wykreśleniem Twojej osoby z gry.
               Jeśli się zdecydowałeś na uczestnictwo  życzę powodzenia i udanej zabawy!

Z wyrazami szacunku
Roy Boxingam***
Witam w nowej historii Stay Alive!
Jak wrażenia po prologu?
Mam nadzieję, że to ff również się Wam spodoba. Od razu uprzedzam, że klimatem będzie zbliżone do The Great Escape i raczej nie będzie tu miejsca na wielkie love story. Tu będzie chodzić o coś zupełnie innego :) 
To ff nie będzie dla wszystkich - historia będzie posiadała brutalniejsze i krwawe sceny. Uprzedzam! 

Pod spodem zwiastun do tego opowiadania :)

Pozdrawiam!


3 komentarze:

  1. Czuję, że to fanfiction będzie równie dobre jak pozostałe <3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam nadzieję, że się spodoba i że się nie zwiedziesz :)

      Usuń